Günaydınım ol Soğuk Gece Bölüm 5 - Günaydınım Ol

Soğuk Gece Bölüm 5

Gecenin İçindeki Sesler…

Osman,günü düşünürken,öğretmeninin annesi olduğunu hayal ederek uyuya kalmıştı Osman.Onunla alışverişe çıkmayı,araba ile gezmeyi,başını okşamasını,kendisine sürekli gülmesini görüyordu rüyasında.Daha sonraları güneş ile aydınlanan her yerin karanlık  olmaya başlaması ile terleyip yatakta titremeye başlamıştı Osman ne görüyordu acaba kendisini bu denli korkutan.Kemal ise akşam için yiyecek birşeyler almaya yemekhaneye inmişti. Yemekhane dönüşü Kemal karanlık içerisinden gelen sesler duydu ve hızla odasına çıktı.Osman’ı bir korku ile kaldıran Kemal nefes nefese kalmışken Osman sordu :

-Neyin var neden nefes nefesesin ?

-Hiçç ! dedi geçiştirdi.

Kemal çok üzerinde durmamıştı seslerin.Beraber Kemal’in getirdikleri yemeklerden yedikten sonra nöbetçi hocanın bağırma sesleriyle irkildi küçük bedenleri.Ne istiyordu ? Neden bağırıyordu acaba bu sefer onu bu denli kızdıran neydi ?

Odaya gelen hoca bağırarak kendilerine ders çalışma odasına geçmelerini söylüyor ve elindeki cetvel ile de yatakların paslanmış demirlerine vuruyordu.Çok eski yurt olması nedeni ile artık ranzaların demirleri paslanmış rengi değişmişti.Osman hemen elindekileri kaldırdı,kitapları aldı ve çalışma odasının yolunu tuttu.Yalnız biranda Kemal’in yanında olmadığını fark etti.Hay Allah neredeydi ki şimdi ? geride dönemezdi hoca çok öfkeliydi kendisine zarar verebilirdi çalışma odasına giren Osman masasına geçti ders çalışmaya başladı ama aklı Kemal’deydi nerede olduğunu düşünüyordu.

Yatma saatleri gelmişti Osman odasının yolunu tutmuşken Kemal’i  çok merak etmişti.Belki odadadır diye odaya koşarak gitti,yalnız odanın camları açık rüzgardan uçuşan perdelerden başka hiçbirşey yoktu odada.Daha çok meraklandı ve koşarak aşağıya indi lavabolar,yemekhane derken tüm yurdu gezmişti neredeyse.Umudunu kaybedip odaya dönerken merdiven aralığından bir ses duydu.Bu ses Kemal’in duyduğu sesle aynı ses miydi acaba ? Önceleri biraz korktu Kemal orada olabilir miydi yoksa o sesi Kemal mi çıkartıyordu.Sesin geldiği yere doğru korkarak ilerledi çok karanlıktı soğuktan titreyen küçük bedeni buz gibi betonlara basıyordu.Koridorun sonuna geldiğinde sesin bu kapının arkasından geldiğini anladı,önceleri anahtar deliğinden biraz bakmaya çalıştı ama nafile içerideki sesleri dinlemek için kulağını kapıya dayadığı sırada kapı açılıverdi ve Osman içeriye düştü.Yerden hızla kalkan Osman dili tutulmuş gibiydi ne yapacağını şaşırdı.Kemal’in orada olduğunu görünce önce biraz rahatladı ama ne yapıyorlardı burada bu seslerin nedeni neydi.Kemal bundan neden bahsetmemişti Osman’a

….

Soğuk Gece Bölüm 5” için 7 yorum

 • 6 Ağustos 2018 tarihinde, saat 04:45
  Permalink

  I simply want to say I am just newbie to weblog and truly loved you’re blog. Likely I’m want to bookmark your blog . You absolutely have amazing article content. Thanks a lot for sharing your website.

  Yanıtla
 • 15 Ağustos 2018 tarihinde, saat 06:59
  Permalink

  Well I started my blog in the beginning of March, I have 21 different entries already. How soon do you think the web crawler will pickup my blog and index it into the search engines ?.

  Yanıtla
 • 17 Ağustos 2018 tarihinde, saat 09:25
  Permalink

  Thanks , I’ve just been looking for info approximately this subject for ages and yours is the greatest I have discovered till now. But, what about the conclusion? Are you sure about the source?

  Yanıtla
 • 18 Ağustos 2018 tarihinde, saat 22:35
  Permalink

  Hi there, I discovered your web site by way of Google at the same time as looking for a related topic, your site got here up, it seems great. I have bookmarked it in my google bookmarks.

  Yanıtla
 • 19 Ağustos 2018 tarihinde, saat 20:13
  Permalink

  MetroClick specializes in building completely interactive products like Photo Booth for rental or sale, Touch Screen Kiosks, Large Touch Screen Displays , Monitors, Digital Signages and experiences. With our own hardware production facility and in-house software development teams, we are able to achieve the highest level of customization and versatility for Photo Booths, Touch Screen Kiosks, Touch Screen Monitors and Digital Signage. Visit MetroClick at http://www.metroclick.com/ or , 121 Varick St, New York, NY 10013, +1 646-843-0888

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir